Loading...

Posadzki żywiczne

posadzka epoksydowa 2

Powłoki żywiczne są bardzo popularne przez wzgląd na swoje wszechstronne zastosowanie. Aby takie podłogi dobrze spełniały swoją funkcję, niezbędne jest ich właściwe wykonanie. ZRB BUDTECH gwarantuje wykonanie posadzki żywicznej zgodnie z dobraniem nawierzchni do przeznaczenia oraz w zgodzie z rygorem technologicznym. Posiadamy najnowsze narzędzia i maszyny, materiały i produkty oraz wiedzę, niezbędną do prawidłowego wykonania trwałej nawierzchni tego rodzaju. Wykonanie wielowarstwowych posadzek z żywicy jest procesem skomplikowanym, w którym niezbędne są właściwe warunki oraz przestrzeganie systemu nakładania. Bez pomocy doświadczonych fachowców prawidłowa finalizacja podłoża jest niemożliwe. W dodatku w przypadku każdego błędu na etapie nakładania warstw niższych, prawidłowe korzystanie z posadzki będzie utrudnione, a jej odporność zmniejszona.

Rodzaje posadzek żywicznych

Posadzki żywiczne tworzą estetyczne, jednolite, bezspoinowe i bezfugowe nawierzchnie z przeznaczeniem do domu, biur, pomieszczeń przemysłowych i innych o małej intensywności transportu kołowego i braku oddziaływania substancji agresywnych.
Posadzki z żywicy dzielą się na: poliuretanowe, epoksydowe, epoksydowo-poliuretanowe i akrylowe. Każdy rodzaj ma inne właściwości i wytrzymałość w związku z czym, decydując się na konkretny rodzaj powłoki, należy mieć wiedzę, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Posadzka żywiczna cena

Posadzka z żywicy nie należy do rozwiązań tanich. W tym przypadku jednak płacimy za jakość, wygodę i efektowny wygląd. Żywica sprawia, że nawierzchnie są odporne, posiada połysk i wiele użytecznych właściwości, czego nie gwarantują podobne rozwiązania.
Usługi naszej firmy wyceniane są indywidualnie. Każde zlecenie jest inne ze względu na czas wykonania, zastosowane technologie i inne niezależne od nas parametry. Z nami masz jednak pewność, że zaoferujemy Ci konkurencyjną cenę, a sama usługa wykonana będzie prawidłowo i solidnie.

Posadzki Śląsk, Małopolska

Działamy na terenie Śląska i Małopolski, realizując zlecenia na posadzki żywiczne różnego rodzaju. Jeśli potrzebujesz rzetelnego i doświadczonego wykonawcy posadzki z żywicy, możesz nam zaufać. Posadzki żywiczne Śląsk, Małopolska. Skontaktuj się z nami.